WEBPRELUDI.SK vám ponúka tvorbu loga a grafiky pre vaše plnohodnotné podnikanie. Ponúkame tvorbu loga, letákov, reklamných materiálov, ktoré spĺňajú najmodernejšie dizajnérske požiadavky a plne charakterizujú vašu firmu alebo produkt. Kreatívny dizajn a funkčná výpovedná hodnota sú základ pre moderné a efektívne logo. Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte a

KONTAKTUJTE NÁS
DIZAJN
RÝCHLOSŤ
ÚPRAVY
STRATÉGIA

Prečo logo od nás

Logo je prvý znak, s ktorým prichádzajú vaši zákazníci do kontaktu. Tak ako je kvalitné vaše logo budú kvalitné aj vaše produkty a služby. Profesionálne logo, ktoré vyzerá dobre, je symbolom vášho podnikania, je ľahko zapamätateľné a je vašu firmu alebo produkt charakteristické.

Kreatívny, moderný a funkčný dizajn

Plne upraviteľné logo od dizajnu, farby, štýlu - všetko vo firemnom prevedení

Osobný návrh - výber z viacerých variantov loga

Analýza pre čo najlepší návrh loga

Rýchle a spoľahlivé jednanie. Osobný prístup a pochopenie vašich požiadaviek

Plné vlastníctvo

PLNE GRAFICKÉ LOGO


Plne grafické logo je logo tvorené grafikou, ktorú sme vytvorili špeciálne pre vás a vaše podnikanie alebo produkt. Graficky sa dá vytvoriť čokoľvek čo si zákazník predstavuje. Od prekreslenia názvu spoločnosti, vytvorenia charakteristickej grafiky produktu, tak aby prezentovala odbor podnikania, bola moderná a ľahko zapamätateľná.

LOGO TVORENÉ GRAFIKOU A PÍSMOM


Logo zložené z grafiky a písma je veľmi obľúbené. Grafika znázorňuje produkt, alebo službu, ktorú ponúkate a text jasne prezentuje vaše podnikateľské meno.

TEXTOVÉ LOGO


Textové logo, je navrhnuté presne pre vašu spoločnosť. Vytvoríme font, ktorý budete používať pre vaše logo, korešpondenciu, pre vaše produkty, firemné obaly a publikácie.

REKLAMNÉ MATERIÁLY


Tvorba reklamných materiálov pre vaše podnikanie. Letáky na akcie, pre produkty, prezentácie. Kreatívny dizajn, rýchle jednanie, rozumná cena, plné vlastníctvo, papierová aj elektronická forma.

KONTAKT

Zavolajte alebo napíšte nám


info@webpreludi.sk0915 574 860A.Hlinku 21/44, 921 01 Piešťany