WEBPRELUDI.SK vám ponúka logo, ktoré spĺňa najmodernejšie dizajnérske požiadavky, plne charakterizuje vašu firmu alebo produkt. Kreatívny dizajn a funkčná výpovedná hodnota sú základ pre moderné a efektívne logo. Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte a

KONTAKTUJTE NÁS
DIZAJN
RÝCHLOSŤ
ÚPRAVY
STRATÉGIA

Prečo logo od nás

Logo je prvý znak, s ktorým prichádzajú vaši zákazníci do kontaktu. Tak ako je kvalitné vaše logo budú kvalitné aj vaše produkty a služby. Profesionálne logo, ktoré vyzerá dobre, je symbolom vášho podnikania, je ľahko zapamätateľné a je vašu firmu alebo produkt charakteristické.

Kreatívny, moderný a funkčný dizajn

Plne upraviteľné logo od dizajnu, farby, štýlu - všetko vo firemnom prevedení

Osobný návrh - výber z viacerých variantov loga

Analýza pre čo najlepší návrh loga

Rýchle a spoľahlivé jednanie. Osobný prístup a pochopenie vašich požiadaviek

Plné vlastníctvo

PLNE GRAFICKÉ LOGO


Plne grafické logo je logo tvorené grafikou, ktorú sme vytvorili špeciálne pre vás a vaše podnikanie alebo produkt. Graficky sa dá vytvoriť čokoľvek čo si zákazník predstavuje. Od prekreslenia názvu spoločnosti, vytvorenia charakteristickej grafiky produktu, tak aby prezentovala odbor podnikania, bola moderná a ľahko zapamätateľná.

LOGO TVORENÉ GRAFIKOU A PÍSMOM


Logo zložené z grafiky a písma je veľmi obľúbené. Grafika znázorňuje produkt, alebo službu, ktorú ponúkate a text jasne prezentuje vaše podnikateľské meno.

TEXTOVÉ LOGO


Textové logo, je navrhnuté presne pre vašu spoločnosť. Vytvoríme font, ktorý budete používať pre vaše logo, korešpondenciu, pre vaše produkty, firemné obaly a publikácie.

KONTAKT

Zavolajte alebo napíšte nám


info@webpreludi.sk0915 574 860A.Hlinku 21/44, 921 01 Piešťany